TELEFON REHBERİ

Görevi Adı Soyadı Telefon Dahili Email
BELEDİYE SANTRAL BELEDİYE SANTRAL (354) 415 1236
BAŞKANLIK BAŞKAN SEKRETERLİK (354) 415 9777
FAKS BELEDİYE FAKS (354) 415 3425
BAŞKAN YARDIMCISI Hikmet VURAL (354) 415 1236 1114 hikmet@sorgun.bel.tr
BİLGİ İŞLEM MERKEZİ Bekir OCAKLI (354) 415 1236 1133-1142 bekir@sorgun.bel.tr
DESTEK HİZMTLERİ MÜDÜRÜ Metin YÜCEL (354) 415 1236 1165 myucel@sorgun.bel.tr
KÜLTÜR SALONU DÜĞÜN SALONU (354) 415 1236 1138
EVLENDİRME Zülkif ÖZD. Mustafa TRAS. (354) 415 1236 1154
FEN İŞLER MÜDÜRÜ Coşkun ÇALIŞKAN (354) 415 1236 1115 coskun@sorgun.bel.tr
İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRÜ Süleyman ELHAN (354) 415 1236 1124 elhan@sorgun.bel.tr
İTFAİYE MÜDÜRÜ M.Salih BOLAT (354) 415 1235 itfaiye@sorgun.bel.tr
JEOTERMAL BİRİM İsmet GÖR (354) 415 1242 ismet@sorgun.bel.tr
KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRÜ Yusuf Yılgın (354) 415 1236 1162 yusuf@sorgun.bel.tr
MALİ HİZMETLER MÜDÜRÜ Mustafa ERCİYAS (354) 415 1236 1147 mustafa@sorgun.bel.tr
ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ Nihat KÜNBETLİ (354) 415 1236 1168 nihat@sorgun.bel.tr
PARK VE BAHÇELER MÜDÜR V. Selami ŞENER (354) 415 3562 selami@sorgun.bel.tr
SU İŞLERİ MÜDÜRÜ Kadir AKSOY (354) 415 1236 1146 aksoy@sorgun.bel.tr
SU VE KANALİZASYON MÜDÜRÜ Bülent SEDEF (354) 415 1236 1159 bulentsedef@sorgun.bel.tr
TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRÜ İlhan KÜNBETLİ (354) 415 1236 1135 ilhan@sorgun.bel.tr
ULAŞIM HİZMETLERİ BÜDÜRÜ Hacı YİĞİD (354) 415 1236 1149 haci@sorgun.bel.tr
YAPI KONTROL MÜDÜR V. Salih KAYHAN (354) 415 1236 1127 skayhan@sorgun.bel.tr
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ Oral KÜNBETLİ (354) 415 1236 1119 oral@sorgun.bel.tr
ZABITA MÜDÜRÜ Adem KARATAŞ (354) 415 1236 1121
BAŞKAN YARDIMCISI Cengiz ERKILIÇOĞLU (354) 415 1236 1151 cengiz@sorgun.bel.tr
CENAZE İŞLERİ Aydemir AKSU (354) 415 1236 1155
HUKUK SERVİSİ Murat ERSAL (354) 415 1236 1163 ersal@sorgun.bel.tr
DANIŞMA Danışma (354) 415 1236 1132
DESTEK HİZMETLERİ Destek Hizmetleri (354) 415 1236 1130
TEKNİSYEN ODASI TEKNİSYEN ODASI (354) 415 1236 1161
EMLAK Adnan BAYAR (354) 415 1236 1125 adnan@sorgun.bel.tr
FEN İŞLERİ Fen İşleri (354) 415 1236 1116
FEN İŞLERİ MÜHEDİSLER (354) 415 1236 1137
GENCLİK MERKEZİ GENCLİK MERKEZİ (354) 415 1236 1153
İMAR VE ŞEHİRCİLİK BİRİMİ İMAR (354) 415 1236 1123
MUHASEBE ŞEFİ SALİH YAKIN (354) 415 1236 1118 salih@sorgun.bel.tr
ÖZEL KALEM SERVİSİ Özel Kalem Servis (354) 415 1236 1152
PLAN PROJE MÜDÜRÜ Yaşar DURBİLMEZ (354) 415 1236 1144 yasardurbilmez@sorgun.bel.tr
PLAN PROJE BİRİMİ Plan Proje Birimi (354) 415 1236 1169
TERMİNAL ZABITA Terminal Zabıta (354) 415 1236 1139
TEMİZLİK İŞLERİ BİRİMİ Temizlik İşleri Birimi (354) 415 1236 1166
YAZI İŞLERİ BİRİMİ Yazı İşleri Birimi (354) 415 1236 1120 yaziisleri@sorgun.bel.tr
BASIN YAYIN BASIN YAYIN (354) 415 1236 1167 basinyayin@sorgun.bel.tr